WSPÓŁPRACA

Nie boję się nowych wyzwań i doświadczeń, dlatego chętnie podejmę współpracę nie tylko z markami kosmetycznymi (specyfika mojej cery dostępna TUTAJ), ale również z innymi firmami, których produkty/usługi wpisują się w tematykę mojego bloga. Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju formy współpracy, jednak preferuję:

  • testy oraz recenzje produktów i usług - z zastrzeżeniem, że nie recenzuję pojedynczych produktów ani próbek
  • wpis/cykl sponsorowany
  • relacja z eventu/wyjazdu na blogu (możliwe również na moim instastory)
  • udział w kampanii ambasadorskiej
  • inne - formy niestandardowe, które będą dla mnie interesujące
Z mojej strony mogę zapewnić o rzetelności, indywidualnym podejściu do tematu, dotrzymywaniu ustalonych terminów i wywiązywaniu się z warunków zawartej między nami umowy. Informuję, że wszystko, co publikuję na blogu, piszę sama, a swoje wpisy opieram na własnych, subiektywnych odczuciach, które są poparte dłuższymi testami, a nie tylko pierwszym wrażeniem. Moje posty są długie i wyczerpujące, dlatego nie recenzuję pojedynczych produktów - to nie wpisuje się w filozofię tego bloga. Nie publikuję z góry podesłanych recenzji czy materiałów prasowych. Zdjęcia do postów również wykonuję sama. Zależy mi na prawdziwości i rzetelności moich recenzji, bo uważam, że tylko takie wpisy mają sens - dla mnie, jak i dla moich czytelników.

*** Inne ważne informacje na mój temat i mojego bloga znajdziecie Państwo w zakładce: O MNIE oraz O BLOGU. ***Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy ze mną i moim blogiem, proszę o wysłanie swojej oferty na adres:

talarkowa93@gmail.com


Na każdą propozycję - nawet jeśli moja decyzja jest odmowna - staram się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. Jeśli jednak w ciągu 3 dni nie odpiszę na Państwa wiadomość, proszę o wysłanie jej raz jeszcze - być może gdzieś mi umknęła.


ZAUFALI MI
Jestem tutaj

INFORMACJA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) zapisywane na Twoim komputerze. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. Więcej o polityce prywatności, obowiązującej na stronie, przeczytasz w odpowiedniej zakładce w górnym panelu bloga.