O BLOGU

Ten blog nie jest kolejnym blogiem o modzie, o urodzie, o zdrowym trybie życia, czy o mojej metamorfozie, jakich w sieci jest już pełno. A na pewno nie są to jego główne ramy tematyczne. Nie odpowiem tu również na zapewne dręczące Cię (jak i nas wszystkich) pytanie: jak żyć? Nie zmotywuję Cię do działania, nie nauczę robić coś z niczego, nie sprzedam Ci cennych rad na dysponowanie swoim czasem, na odniesienie sukcesu w życiu i spełnienie marzeń. Bo jak mogłabym to zrobić, skoro sama wciąż tego nie wiem? Gdy wciąż błądzę i szukam?


O czym więc jest ten blog?

Mówiąc prosto: O wszystkim i o niczym, czyli o tym, na czym znam się najlepiej. O moich doświadczeniach, przemyśleniach i historiach nie(d)opowiedzianych, okraszone testowaniem kosmetyków, relacjami z podróży i moim ukochanym Poznaniem w tle.
Jednym słowem: lifestyle. Mój lajf stail.

Na koniec trochę statystyki:

  • Pierwszy post ukazał się 25 lutego 2017 roku.
  • Od listopada 2017 roku blog funkcjonuje jako talarkowa-pisze.
  • Na ten moment wpisy ukazują się nie częściej niż raz na 4 dni (średnio co 5-6 dni)
  • Blog liczy 5 głównych kategorii tematycznych, które wciąż rozrastają się o kolejne podkategorie, bowiem pomysłów mi nie brakuje.
  • Zdjęcia wykonuję sama, proszę więc o zachowanie praw autorskich i niekopiowanie oraz nieudostępnianie moich fotografii bez mojej zgody i wiedzy!
  • Wpis nt. bożonarodzeniowego jarmarku we Wrocławiu został uznany za artykuł tygodnia przez portal promujbloga.pl (22/12/2017).

Jestem tutaj

INFORMACJA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) zapisywane na Twoim komputerze. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. Więcej o polityce prywatności, obowiązującej na stronie, przeczytasz w odpowiedniej zakładce w górnym panelu bloga.