O MNIE

CZEŚĆ!

Kojarzysz ten moment, gdy jesteś wśród nowych ludzi, a oni proszą, abyś się im przedstawił i opowiedział coś o sobie? Kojarzysz? Otóż nie cierpię tej chwili! Nie lubię i nie umiem mówić o sobie, bo zawsze mi się wydaje, że to, co powiem, jest strasznie infantylne i głupie. Rozumiem jednak, że wchodząc na mój blog, chcesz wiedzieć, z kim masz do czynienia.

A więc...

KIM JESTEM?

Człowiekiem. Kobietą. Szatynką. Mieszkanką Poznania. Córką, kuzynką, ciocią, bratanicą i siostrzenicą. Przyjaciółką, koleżanką, znajomą. Testerką, konsumentką. Użytkowniczką twittera, instagrama, facebook'a. Osobą pracującą, która żadnej pracy się nie boi. Kibicem sportowym. Kierowcą. Marzycielką. Miłośniczką dobrego jedzenia. Blogerką.

I mogłabym tak wymieniać bez końca, bo jak każdy z nas mam wiele twarzy. Jest jednak pewne określenie, które w pełni mnie opisuje. Próbowaczka. Tak, mam 25 lat i jestem próbowaczką. Dużo planuję, mam wiele pomysłów na siebie i na swoje życie, wiele rzeczy chciałabym zrobić, ale nie zawsze mi to wychodzi. Wciąż czegoś próbuję, coś udoskonalam i zmieniam, nieraz niesamowicie błądząc po drodze, jednak nie boję się nowych wyzwań, a dzięki kolejnemu doświadczeniu staję się mądrzejsza (a przynajmniej tak sądzę). Ten blog to też jest taka moja nowa próba, wyzwanie i doświadczenie. Lubię testować nowości, uwielbiam pisać i robić zdjęcia, więc dlaczego miałabym nie zebrać tego w całość i zacząć się tym dzielić z innymi? Hm? Jestem też zwierzęciem stadnym, mimo że przy pierwszym spotkaniu z pewnością uznasz mnie za osobę nieśmiałą. Ale niech Cię to nie zwiedzie, podobno zyskuję dopiero przy bliższym poznaniu. A ono może odbyć się w Poznaniu, bo to tu na co dzień żyję, mimo że urodziłam się kilkaset kilometrów od mojego miasta. Mówię mojego, bo wiem, że to właśnie tu jest moje miejsce na ziemi, o czym też pewnie zdarzy mi się niejednokrotnie napisać. Oprócz Poznania na pewno będzie też tu sporo testowania kosmetyków, relacji z podróży, recenzji kulturalnych (i nie tylko) oraz moich przemyśleń na przeróżne tematy. Mam więc nadzieję, że zapiąłeś pasy i zechcesz wyruszyć ze mną w tę podróż po blogosferze. Ostrzegam - podobno mam "ciężką nogę"! :)


A jeśli Ci to nie wystarcza i chciał(a)byś się ze mną skontaktować w jakiejkolwiek sprawie, pisz śmiało na adres: talarkowa93@gmail.com, a obiecuję, że odpiszę najszybciej jak tylko się da.

Jestem tutaj

INFORMACJA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) zapisywane na Twoim komputerze. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. Więcej o polityce prywatności, obowiązującej na stronie, przeczytasz w odpowiedniej zakładce w górnym panelu bloga.